TRANSFER HABERLERİ: Gelecek sezon için kadrosuna forvet takviyesi yapmak isteyen Galatasaray, Fenerbahçe'nin yıldızı Michy Batshuayi ile anlaşma noktasına geldi. Batshuayi Galatasaray'a mı gitti? Batshuayi Galatasaray'a transferi doğru mu?

Yeni sezon için transfer çalışmalarına ağırlık veren Galatasaray, Fenerbahçe'nin yıldız golcüsüne gözünü kestirdi.

Forvet hattına muhakkak takviye yapmak isteyen sarı kırmızılılar Fenerbahçe ile henüz anlaşma sağlayamayan Michy Batshuayi için temasları hızlandırdı.

Son iki sezondur sarı-lacivertli kulüpte forma giyen, ancak sözleşmesinin bitimimin ardından henüz anlaşma sağlayamayan futbolcunun da Aslan'ın ilgisine sıcak baktığı öğrenildi.

Özellikle Arabistan takımlarından astronomik teklifler alan Belçikalı futbolcunun önceliğinin Fenerbahçe olduğu, ancak Türkiye'de kalmak adına sarıkırmızılıların da teklifine sıcak baktığı iddia edildi.

TFF'de seçim günü: Oy verme işlemi tamamlandı TFF'de seçim günü: Oy verme işlemi tamamlandı

"Son detaylar konuşuluyor"
Spor yorumcusu Haluk Yürekli de Galatasaray'ın bu transferde sona geldiğini belirterek, "Galatasaray Michy Batshuayi transferinde önemli bir mesafe kat etti. Galatasaray, Batshuayi'nin menajeriyle artık son yazışmaları tamamlıyorlar. Son detaylar konuşuluyor" dedi.

Editör: Arda Erden