Fenerbahçe haberleri: Trendyol Süper Lig'de şampiyonluğu Galatasaray'a kaptıran Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım, Jose Mourinho ile görüştüğünü açıklamıştı. Aziz Yıldırım son olarak, Portekizli teknik direktörü anlaşma sağlanması halinde önümüzdeki hafta İstanbul'a getireceğini açıkladı.

MOURINHO'DAN 3 YILLIK İMZA

Yıldırım ayrıca "Mourinho olmazsa Aykut Kocaman ile çalışır mısınız? sorusuna "Mourinho imzayı attı. Gelmeme durumu yok. 3 yıllığına göreve geliyoruz, hocamız da 3 yıllığına Mourinho'dur." yanıtını verdi.

"STADYUM 60 BİN KAPASİTE OLACAK"

Stadyumun kapasitesinin artırıllmasına da değinen Aziz Yıldırım, "Stadyumu büyüteceğiz. Bu stadyum böyle olacak, 60 bin kapasite olacak. Kale arkaları 5'er bin kapasite artışına gidecek. Çatı 3 metre havaya kaldırılacak. Proje bu, inşallah 2 yıl içinde de tamamen bitireceğiz ama yapılırken maçlar oynanmaya devam edecek." ifadelerini kullandı.

Miguel Crespo'dan flaş Mourinho açıklaması! Miguel Crespo'dan flaş Mourinho açıklaması!

"FENERBAHÇE'YE ZARAR VERECEKSİNİZ"

Aziz Yıldırım, mevcut başkan ve seçimdeki rakibi Ali Koç ile ilgili ise"Sayın başkan, 'Ben olduğum müddetçe Fenerbahçe'yi şampiyon yapmayacaklar' dedi. Bunu söyledikten sonra Fenerbahçe'yi ne kadar severseniz sevin ayrılmanız gerekirdi. Çünkü Fenerbahçe'ye zarar vereceksiniz." yorumunu yaptı.

Editör: Alihan Çelik