FENERBAHÇE HABERLERİ: Mevcut başkan Ali Koç’un yapmış olduğu açıklamalar ve teknik direktör anlaşması sayesinde iki aday arasında ipler bir kez daha gerilmiş durumda. Aziz Yıldırım zamanında yapılan harcamalara dair hesap sorulması istenen Koç yakın zaman içinde defalarca eski başkana canlı yayın teklifinde bulunmuştu. Aziz Yıldırım ise sürekli bunu reddeden bir pozisyonda yerini almıştı. Gündem yine aynı şekilde belirlen sarı lacivertli camiada. Öyle ki Ali Koç’un yapmış olduğu davete Aziz Yıldırım bu kez oldukça sert yanıt verdi.

"Sayın Ali Koç, yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini, tarafımdan pozitif bir cevap alamamasına rağmen ısrarla yinelemektedir.

Fenerbahçe’nin Yasin Özcan planı belli oldu Fenerbahçe’nin Yasin Özcan planı belli oldu

Benim kendisiyle herhangi bir televizyon programına çıkma gibi bir planım bulunmamaktadır.

Muhatabımız, başkan adaylığım için eşsiz desteklerini tarafıma ileten, camiamızın çok değerli kulüp üyeleridir. Sayın Ali Koç'un bu konudaki ısrarı anlamsızdır; zira kendileriyle zaten 8-9 Haziran'daki Olağan Seçimli Kongre'de bir araya geleceğiz.

Bu vesileyle, tüm kulüp üyelerimizi kongreye davet ediyor, Güçlü Fenerbahçe için, Şampiyonluklar İçin, Çocuklar İçin, oylarınızı bekliyorum."

Ali Koç'un bu açıklamaya yanıt verip vermeyeceği ise şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Editör: Kutay Bilgin