Fenerbahçe haberleri: "Jose Mourinho ile iki saat konuştuk. Konuşmaları sürdürmek için arkadaşları menajerleri ile devam edecek."

"KONYASPOR MAÇINI İZLEDİ"

"Biz ne para ne transfer konuştuk. Konyaspor maçını izlediğini söyledi. Bir aday telefonla konuşmuş. Mevcut başkan menajer göndermiş. Üç tane şey... Şimdi diyorlar '15 Milyon € buna verilir mi?' Ya sana ne kardeşim?"

"ANLAŞIRSAK GELECEK"

"Jose Mourinho şartlarda anlaşırsak gelecek! Ama rahat bırakmıyorsunuz, burayı takip ediyor!"

Mahmut Uslu'dan Okan Buruk'a flaş sözler: O küfürlü şarkıyı gelecek sene yalatacağız Mahmut Uslu'dan Okan Buruk'a flaş sözler: O küfürlü şarkıyı gelecek sene yalatacağız

"ARABİSTAN'A GİTMEYECEK"

"Suudi Arabistan'a gitmiyor! Rahat olun! Bahreyn'e iki konferansa gidecek, 2 milyon $! Anlayın yani değerli basın! Olumlu olun!"

"YÖNETİME TEKLİFİM..."

"Bu yönetime teklifim, Jose Mourinho ile çalışmayı düşünüyorlarsa; Şekip Mosturoğlu'ndan rica edeceğim, iki taraftan arkadaşlar gitsin ve imzayı atsınlar. Kim seçilirse, Mourinho ile devam etsin! Biz kaybedersek, Mourinho'nun yarı parasını da ben ödeyeceğim! Haydi bakalım..."

"İSTEDİĞİ BİRKAÇ OYUNCU ALIRIZ"

"Jose Mourinho gelirse, istediği birkaç oyuncuyu alırız. Transferde cömert falan bir durum yok! İçeriyi bir göreyim, ona göre bakarım."

MOURINHO, 100 MİLYON EURO

"Gazetede yazanlara bakın! Jose Mourinho'ya neden 100 Milyon € vereyim! Mesut Özil mi aracıymış! Aykut Kocaman'ı Volkan Demirel'i de getiriyormuşum... Adam istemedi bunları, ne yapacağız?"
 

Editör: Alihan Çelik