Trendyol Süper Lig’de 37. Hafta maçını yöneten Arda Kardeşler hakkında çok fazla merak edilen konu bulunuyor. FIFA kokartlı halem kariyerinde yönettiği maçlar ile gündeme geldi. 23 Mayıs Perşembe günü oynanacak Trabzonspor-Beşiktaş maçını yönetecek Arda Kardeşler’in takımı merak ediliyor.

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Trabzonspor ve Beşiktaş Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Maçı Arda Kardeşler yönetecek. Arda Kardeşler’in maçın hakemi olması ile birlikte internette Arda Kardeşler kimdir? Arda Kardeşler hangi takımlı? Bu sorular araştırılıyor.

Ahmet Selim Kul hangi takımlı? Ahmet Selim kimdir ve kaç yaşında? Ahmet Selim Kul hangi takımlı? Ahmet Selim kimdir ve kaç yaşında?

Arda Kardeşler

Arda Kardeşler kimdir?

3 Ocak 1988 senesinde dünyaya gelen Arda Kardeşler’in doğum yeri Bursa’dır. Asıl mesleği ise Makine mühendisliğidir. Kardeşler eğitimini Uludağ Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Aynı zamanda babası eski Bursaspor’un milli kalecisi Eser Kardeşler’dir. Aynı zamanda kaleci Erce Kardeşler’in de kardeşidir.

Hakemlik kariyerine 2009 yılında başlayan Kardeşler ilk olarak profesyonelliğe 1 Eylül 2013’te  çıktığı maç ile başlamıştır. 2015-16 sezonunda bu yana ise Süper Lig’de yer almaktadır.

Arda Kardeşler hangi takımı tutuyor?

Arda Kardeşler'in hangi takımı tuttuğuna dair bilgi bulunmamaktadır.

Editör: Arda Erden