Futbol Haberleri: Real Madrid’in genç yıldızı Arda Güler, İspanya’da bulunan 14 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nı ziyaret etti. Genç futbolcularla bir araya gelen Arda Güler, İspanya’daki deneyimlerini paylaştı.

Türkiye futbolunun en yetenekli oyuncusu olarak gösterilen Arda Güler, U14 Milli Futbol Takımı’nı yalnız bırakmadı. 19 yaşındaki yıldız oyuncu İspanya ile hazırlık maçı oynayacak olan 14 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nı ziyarette bulundu. 

A Milli Takım'ın EURO 2024 geniş kadrosu belli oldu A Milli Takım'ın EURO 2024 geniş kadrosu belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, ziyarette Türkiye'nin Madrid Büyükelçisi Nüket Küçükel Ezberci de yer aldı. Milli takımın teknik heyetiyle sohbet eden Arda, oyuncuların sorularını yanıtladı. Nüket Küçükel Ezberci de futbolculara hitaben bir konuşma yaptı.

Genç Milli Takımlar Teknik Koordinatörü Selman Coşkun, ziyaret için Arda Güler'e teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin genç oyunculara ilham verdiğini belirtti.14 yaş altı milli takım futbolcularına birer krampon hediye eden Arda, daha sonra imza dağıttı ve günün anısına ekibin teknik heyet ve oyuncularıyla fotoğraf çektirdi.
 

Editör: Kübra Hasçalık