Volkan Demirel'in babası defnedildi Volkan Demirel'in babası defnedildi

FUTBOL HABERLERİ: Katalan ekibi Arda Güler intikamı için gözünü kararttı. Yapılan habere göre bu intikam için Barça’nın servet ödeyeceği ifade edildi. Milli Takımımızın EURO 2024’te çeyrek final oynamasına 2 asist ve 1 gol ile katkısı olan Arda Güler, her zaman olduğu gibi Avrupa gündeminde yer almaya devam etti.

Arda Güler, Millilerin elendiği çeyrek final maçı ardından yaptığı paylaşımda da üzgün olduğunu dile getirdi. Saha içinde duruşu ve oynadığı futbol ile genç yaşta farkını ortaya koymaya başaran Arda Güler’in kısa süre içinde ikon futbolcular arasına girmesi bekleniyor.

Arda Güler İspanya’nın gündeminde

Bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle Madrid ekibine tam anlamı ile randıman veremese de sezon sonunda formayı kaptı ve farkını kısa süre içinde ortaya koydu. EURO 2024 performansı ise İspanyol AS Gazetesinde “Arda, Türkiye için sihrini yaptı” başlıkları ile yorumlandı.

Aynı zamanda AS Gazetesinde yer alan başka bir habere göre ise “Real Madrid’in Arda Güler’e ilk 11’de yer vermesi gerekiyor” ifadeleri yer aldı.

Barça’dan inanılmaz intikam planı!

Defensa Central'de yer alan haberde, Barcelona'nın Real Madrid'den Arda Güler transferinin intikamını almak için hazırlık yapıyor.

Söz konusu haberde yer alan ifade ise “Arda Güler’i kaptıran Barcelona bir Leverkusen'in yıldızı Wirtz için harekete geçti.

Barça, Real Madrid'in kadrosuna katmak istediği Florian Wirtz'e imza attırarak, geçen yılki transferlerin ardından Real Madrid'den intikam almak istiyor.

Süper forvet için Barça’nın 130 milyon eurodan daha fazla bedel ödemesi gerektiğinin altı çizildi.

Editör: Arda Erden