FUTBOL HABERLERİ:  Arda Güler için atılan bir iddia dikkat çekti. A Milli Futbol Takımımız ile EURO 2024’ee hazırlanan genç yıldız için Todofichajes’te bir haber yayınlandı.

Real Madrid yönetiminin Arda Güler ve Dani Ceballos arasında kalması halinde gönderilecek olan ismin Arda Güler olacağının altı çizildi.

Bunun nedeni olarak ise emeklilik kararı alan Toni Kroos’un yerini doldurmak için Cabelllos’un daha doğru tercih olacağı gösterildi.

Arda Güler, Ceballos'a karşı zayıf halka!

İtalyan teknik adamın daha az ofansif ve topu daha iyi kontrol edenden yana tercihini kullanacağı belirtilirken, Ceballos'un tempoyu yakalaması ve sezon öncesinde iyi performans göstermesi halinde istediği dakikaları alacağı kaydedildi.

Haberde Endülüslü oyuncunun, yakaladığı az sayıdaki fırsata ve gösterdiği muhteşem performansa rağmen, hala çok fazla tecrübesi olmayan ve gelecek vaat eden bir Türk oyuncudan daha iyi bir performans sergilediği belirtildi.
TodoFichajes, "Elimizdeki bilgilere göre Arda Güler'in kiralık olarak takımdan ayrılması ihtimal dışı değil, Ancelotti Ceballos'a güveniyor" detayına da yer verdi.

Arda Güler'in transfermarkt piyasa değeri ne kadar? Arda Güler'in transfermarkt piyasa değeri ne kadar?

Editör: Arda Erden