Cihat Arslan, MKE Ankaragücü'nde yeni teknik direktör oldu Cihat Arslan, MKE Ankaragücü'nde yeni teknik direktör oldu

FUTBOL HABERLERİ: Süper Lig'den düşmesi sonrası yeni sezonda 1. Lig'de mücadele edecek Ankaragücü'nde hareketli bir dönem yaşanıyor. Ankara ekibinde Cihat Arslan'ın takımın başına getirildiği resmen açıklandı.

Kemal Özdeş ile yollarını ayıran Ankara ekibi, teknik direktörlük görevine Cihat Arslan'ın getirildiğini duyurdu. Arslan, geride kalan sonun ikinci yarısında Şanlıurfaspor'da görev yapmıştı. Ankaragücü, Cihat Arslan ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

26 gün sürmüştü

Ankaragücü, 11 Haziran'da takımın başına Kemal Özdeş'in getirildiğini açıklamıştı. 26 günlük sürecin ardından bugün bir açıklama yayınlayan Ankaragücü, Kemal Özdeş ile yolların ayrıldığını duyurdu. Yapılan açıklamada, "Teknik direktörümüz Kemal Özdeş, yeni sezon yapılanması için yapılan görüşmelerde oluşan fikir ayrılıkları nedeniyle devam etmeme kararını yönetim kurulumuza iletmiştir. Yönetim kurumuz tarafından yapılan değerlendirme sonucu teknik direktörümüz Kemal Özdeş'in ayrılık kararı kabul edilmiştir. Kendisine ve ekibine bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz" ifadeleri kullanılmıştı.

Editör: Kutay Bilgin