Fenerbahçe Haberleri: 9 Haziran’da seçime gidecek olan Fenerbahçe’de kongre hazırlıkları devam ediyor. Başkan adayı Aziz Yıldırım’ın Mourinho ile görüştüğünü açıklamasının üzerine diğer aday Ali Koç harekete geçti. Ali Koç seçilmesi halinde göreve getireceği teknik direktörü açıklayacak. İşte detaylar…


Fenerbahçe'de başkanlık seçimi için geri sayım başladı. Ali Koç da Aziz Yıldırım da kongre çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.İki başkan adayının da teknik direktör İsmail Kartal'la yola devam etmeyeceği bildirildi. Yıldırım'ın teknik direktör adayı Jose Mourinho.

MONTELLA VE POCHETTINO

Milliyet’in haberine göre Ali Koç'un ise Mourinho dışında iki aday, A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella ve Chelsea ile yollarını ayıran Mauricio Pochettino ile ilgilendiği öğrenildi.

Jose Mourinho'nun ilk transferi Juventus'tan Jose Mourinho'nun ilk transferi Juventus'tan

CUMA GÜNÜ TEKNİK DİREKTÖRÜ AÇIKLAYACAK

Kongre üyeleri ile buluşan Ali Koç yaptığı açıklamada "İsmail Hoca ile mi devam edeceğiz yoksa yabancı hoca ile mi şunun garantisini verebilirim; Cuma günü seçime girerken hocamızın kim olduğunu net bir şekilde bileceksiniz" ifadelerini kullandı.  
 

Editör: Kübra Hasçalık