Fenerbahçe Haberleri: Seçim dönemine giren Fenerbahçe’de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Başkan Ali Koç’un yönetim şekli eleştirilerin hedefinde yer alıyor. Başkan Ali Koç döneminde 96 futbolcunun transfer edildiği toplam 125 milyon Euro harcandığı belirlendi. İşte detaylar…

Süper Lig’deki şampiyonluk yarışında ağır yara alan Fenerbahçe’de büyük hayal kırıklığı yaşanıyor. 25 Mayıs’ta seçime gitmesi beklenen sarı lacivertli camia da eleştirin merkezine Başkan Ali Koç oturdu. Milliyet yazarı Bilal Meşe, Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç’un dönemini değerlendirdi.

"Başkan Ali Koç ve yönetiminin karnesine şöyle bir bakıyorum, devamlılık konusunda maalesef zayıf ötesi! Kızmak, darılmak yok. Başkan Koç, 6 yıllık süreçte teknik kadronun bir dediğini ikiletmemiş, şampiyonluk için kasayı sonuna kadar açmış, bu gerçek. Yerli, yabancı tam tamına 96 futbolcu transfer edilmiş. Yabancılara harcanan para ise 125 milyon euro civarında."


"Madalyonun diğer yüzünde ise teknik adam konusunda yaşanan enflasyon var! Phillip Cocu, Erwin Koeman, Ersun Yanal, Zeki Murat Göle, Tahir Karapınar, Erol Bulut, Emre Belözoğlu, Vitor Pereira, İsmail Kartal ve Jorge Jesus!!!"


‘’Sahaya topunuz tüfeğinizle çıkacaksınız’’
"Konyaspor beraberliğinden sonra, "Sorumluluk bana ait" diyen İsmail Kartal’ın sözleri bu negatif tabloda başka bir gerçeği de ortaya koyuyor. Teknik adamların alanına girmemek için özen gösteririm, ancak düşüncelerimi de ortaya koyarım. Özellikle, büyük takımların tek forvetli oyununa şiddetle karşıyım, hala aynı yerdeyim. Yarışın içinde kalmak istiyorsanız, sahaya topunuzla, tüfeğinizle çıkacaksınız, lamıcimi yok. Mustafa Denizli hocamızın kulakları çınlasın!"

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç ve Sadettin Saran açıklaması Aziz Yıldırım'dan Ali Koç ve Sadettin Saran açıklaması


"Konya ile son derece kritik bir maç oynuyorsunuz, tek gol umudunuz Dzeko. İkinci golcünüz Batshuayi ise İsmail hocanın yanında! İşte bu olmazzzz, kritik gollerin adamıdır Batshuayi, sal gitsin sahaya, Dzeko ile birlikte oynasınlar, sana gol lazım gol! Konya tabii ki kapanacak, zamana oynayacak, kabak çiçeği gibi açılmaz. Senin elinde bir çilingir vardı, onu da Karagümrük’e postaladın! Ne güzel söylemiş büyüklerimiz, "Kendi düşen ağlamaz" diye. NOKTA!!!"
 

Editör: Kübra Hasçalık