Futbol Haberleri: Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un yeni teknik direktörü Alex de Souza hazırlıklara başladı. Brezilyalı teknik adamın teknik heyetinde yer almasını istediği isim Semih Şentürk oldu. İşte detaylar…

Alex, Fenerbahçeli o oyuncuyu istiyor Alex, Fenerbahçeli o oyuncuyu istiyor


Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Alex de Souza yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Teknik heyetini oluşturan Alex’in, Semih Şentürk’e teklif yaptığı öğrenildi. Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, Alex de Souza'nın eski takım arkadaşını, Antalyaspor'da teknik ekibine dahil etmek istediği aktarıldı. Semih Şentürk, Fenerbahçe'nin U19 Takımı'nda teknik direktörlük görevini yürütüyor.

ALEX İÇİN RESMİ AÇIKLAMA

Antalyaspor'da Alex döneminin başlaması kısa süre önce resmi olarak açıklanmıştı. Antalyaspor'un resmi hesabından paylaşılan bir videoda taraftarlara seslenen Alex de Souza şu sözleri dile getirmişti:
"2004 yılında Türkiye'ye ilk adımımı attım. Hem sportif hem de bireysel anlamda hayatımın en harika anılarını biriktirdim. Bugün 20 sene sonra Antalyaspor için Türkiye'ye yeni anılar eklemek için dönüyorum. Bu sefer sahanın kenarında Antalyaspor'un teknik direktörü olarak. Hazır mısın Antalya? Ben geliyorum. Seversin."

Alex, açıklamasının sonundaki 'Hazır mısın Antalya? Ben geliyorum. Seversin' sözlerini Türkçe söylemişti.

Editör: Kübra Hasçalık