Futbol Haberleri: Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Semih Kılıçsoy, Avrupa devlerini peşine taktı. Hollanda ekibi Ajax Semih Kılıçsoy’u transfer listesine ekledi. Ajax’ın scout ekibi Semih Kılıçsoy’u izlemek için İstanbul’a geldi. İşte detaylar…

Francesco Farioli, Hollanda devinin başına geçiyor Francesco Farioli, Hollanda devinin başına geçiyor


Süper Lig’de kötü bir sezon geçiren Beşiktaş’ta Semih Kılıçsoy’un yıldızı parlamaya devam ediyor. Genç oyuncu siyah beyazlı ekibin bu sezonki en önemli kazanımı oldu. 32 maçta 11 gol ve 2 asistlik skor katkısı ortaya koydu. Fanatik’in haberine göre 5 büyük ligden kulüplerin radarına giren Semih'e son olarak da Ajax'ın talip olduğu ortaya çıktı.


6 MAÇINI YERİNDE İZLEDİLER

Hollanda devi Ajax'ın Semih'e yakın takipte bulunduğu öğrenildi. Kulüp yetkililerinin tam 6 maçta genç oyuncuyu tribünden takip ettikleri kaydedildi.

TEKLİF SEZON SONU...

Daha önce Trabzonspor'dan Ahmetcan Kaplan'ı da kadrosuna katmış olan Ajax'ın Süper Lig'deki yıldız avının son gözdesi Semih Kılıçsoy olurken Hollanda devi, henüz Beşiktaş'a bir transfer teklifinde bulunmadı. Ancak Ajax'ın teklif hazırlığında olduğu ve sezon sonunda girişimlerin başlayabileceği ifade edildi.  

Editör: Kübra Hasçalık