Beyaz TV'nin ilgiyle takip edilen futbol programı Beyaz TV hakkında Ahmet Çakar'dan açıklama geldi. Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri ekrana gelen programın devam edip etmeyeceği, programın yorumcusu Ahmet Çakar'ın açıklamaları ile cevap buldu.

Ertem Şener'in moderatörlüğünü üstlendiği programda Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar, Sinan Engin ve Abdülkerim Durmaz yorumları ile katılım gösteriyor. Uzun süredir yoğun ilgi ile takip edilen program hakkında yeni gelişmeler yaşandı. 

Ahmet Çakar, X hesabından yaptığı açıklama ile Ertem Şener ve kendisinin programa devam edeceğini açıkladı. Programda yer alan diğer iki isim Abülkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın da devam edeceğini ifade eden Ahmet Çakar, Sinan Engin hakkında da " Sıra Sinan da. Kardeşimde. Onsuz olmaz. Haydi Sinan’ım. Milyonlar seni bekliyor. Ayrılma gibi bir lüksün olamaz. İş senden çıktı. Senin elinde değil artık. Sokakta, lokantada herkes seni soruyor. Bırakma bizi Sinan. Gerçek imparator. Kırma hayranlarını, seni sevenleri. TV dünyasının 1 numaralı programı sensiz eksik kalır. Sensiz olmaz, olmayız!" ifadelerine yer verdi.

Ben ve sevgili oğlum Ertem, Beyaz Futbol’da devam ediyoruz. Apo ile ROK da devam. Eskisinden daha güçlü geliyoruz. Sıra Sinan da. Kardeşimde. Onsuz olmaz. Haydi Sinan’ım. Milyonlar seni bekliyor. Ayrılma gibi bir lüksün olamaz. İş senden çıktı. Senin elinde değil artık. Sokakta, lokantada herkes seni soruyor. Bırakma bizi SİNAN. Gerçek imparator. Kırma hayranlarını, seni sevenleri. Tv dünyasının 1 numaralı programı sensiz eksik kalır. Sensiz olmaz, OLMAYIZ!

Melih Mahmutoğlu'ndan Fatih Terim'in kızı Merve Terim'e 'Parti' yanıtı Melih Mahmutoğlu'ndan Fatih Terim'in kızı Merve Terim'e 'Parti' yanıtı

Sinan Engin Beyaz Futbol'a devam edecek mi?

Ahmet Çakar'ın açıklaması üzerine Sinan Engin'in ne cevap vereceği merak konusu oldu. İlgi ile takip edilen TV programı hakkında Ahmet Çakar'ın açıklaması sonrasında yorum ve beğeni yağdı. 

Beyaz Futbol'a Sinan Engin yerine kim gelecek?

Sinan Engin'in devam etmemesi halinde yerine gelecek olan isim hakkında sosyal medyada kısa süre içinde pek çok iddia ve yorum geldi. Bunlar arasında Batuhan Karadeniz, Ali Ece, Erman Toroğlu gibi isimler de yer alıyor. 

Editör: Arda Erden