FENERBAHÇE HABERLERİ: Trendyol Süper Lig’de ekiplerinden Fenerbahçe yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmak istiyor. Acun Ilıcalı teknik direktör Mourinho ile imzalar atılması sonrasında yeni açıklamaları ile gündem yarattı. Mourinho hakkında çarpıcı ifadeler kullanan Acun Ilıcalı yeni müjdeleri de dile getirdiği konu başlıkları şu şekilde.

Mourinho dün imza töreninde Fenerbahçeli taraftarları ile olan diyalogları ve sözleri ile dikkat çekti. Acun Ilıcalı, Mourinho’nun geliş süreci hakkında bazı ifadeler kullandı. “

Jose Mourinho gibi marka bir ismin Fenerbahçe'ye gelmesi büyük bir gururdur. Fenerbahçe öyle bir kulüp ki, Jose Mourinho bile koşa koşa geliyor. Jose Mourinho Fenerbahçe'nin büyüklüğünü bilen bir teknik direktör, ikna etmek zor olmadı sadece inandırmak gerekti. Başkanımız Ali Koç bu zaman diliminde şov yaptı'' diyen Ilıcalı önemli noktalara değindi.

Spor Depor’da yer alan habere göre; Acun Ilıcalı’nın imza töreni hakkında şu ifadeleri de dikkat çekti; “Ben dışardan elimden geleni yapıyordum şimdi içerde elimden geleni yapacağım. Şu duyguyu hiçbir şeye değişemem, tüylerim diken diken oldu. Bugün bu kadar taraftar maç olmamasına rağmen, teknik direktörüne hoş geldin demek için gelmesi Fenerbahçe'nin farkıdır''

Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçe taraftarını heyecanlandıran transfer müjdeleri!

Acun Ilıcalı, başkan Ali Koç'a sorduk şampiyonluk sözü veriyor musunuz sorusuna "Öyle bir takım kuracağım ki, ben bu sözü vermiyorum siz göreceksiniz" verdiği yanıt hakkında konuştu.

Ilıcalı gelen soru üzerine, "Başkanımız çok doğru yapıyor. Söz verip tutmamaktansa söz vermeyip başarıyı getirmek daha önemli ve değerlidir. "Öyle bir kadro kuracağım" derken içerisinde teknik direktörde vardı. Aylar öncesinde başlayan bir görüş süreci bu. Zaten takımımız 99 puan aldı. 3-4 dünya yıldızı ve Mourinho ile başarı gelecektir'' dedi.

Fenerbahçe’de yaprak dökümü! 9 oyuncu ile yollar ayrılıyor Fenerbahçe’de yaprak dökümü! 9 oyuncu ile yollar ayrılıyor

Editör: Arda Erden