Fenerbahçe haberleri: Fenerbahçe'de Ali Koç'un yönetimine giren Acun Ilıcalı, kulüp gündemine dair çarpıcı sözler sarf etti.

TV 100'de yayınlanan Az Önce Konuştum programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Fenerbahçe'nin ilişkisi hakkında konuşan Ilıcalı, "Önümüzdeki sezon adil bir lig olacak. Suni bir ortam yaratıldı. Bu suni ortamın üzerinden gelecek bir takım kuracağız. Anti Fenerbahçe sistemi suni bir sistem. Bu işin içine Cumhurbaşkanımızı da soktular. Oradan başladığı iddia edilen Fenerbahçe'ye karşı bir operasyon yapıldı. Galatasaray-Fenerbahçe maçında hiçbir Galatasaraylı hakemin yönetiminden memnun olmadı! Ben böyle katliam görmedim! Öyle bir atıyorsun ki adamı, VAR devreye giremiyor. İletişimle bunu çözeceğiz." dedi.

"FENERBAHÇE İLE HİÇBİR DERDİ YOK"

Fenerbahçe - Hajduk Split maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? Fenerbahçe - Hajduk Split maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Cumhurbaşkanı ile Fenerbahçe'nin arasının kötü olmadığını söyleyen Ilıcalı, "TFF ile ilişkileri düzelteceğiz. Ankara ile Fenerbahçe'nin havası kötü havaları yaratılıyor! Gerekirse gidip Cumhurbaşkanı'nı bilgilendireceğim! Dönem dönem kendisiyle konuşuyorum ve Fenerbahçe ile ilgili negatif bir şey yok! %200 eminim Cumhurbaşkanımızın Fenerbahçe ile ilgili bir problemi yok." ifadelerini kullandı.

Editör: Alihan Çelik