FENERBAHÇE HABERLERİ: Başkanlık yarışında Ali Koç ve Aziz Yıldırım daha ilk günden karşı karşıya gelmişlerdi. Kongreyi terk eden Aziz Yıldırım’ın saat 13.30’da basın açıklaması yapması da bekleniyor. Buna ek olarak geçtiğimiz günlerde birbirleri hakkında çarpıcı iddialarda bulunan Ilıcalı ve Yıldırım arasında da ipler bir kez daha gerilmişe benziyor. Kongrede söz alan Acun Ilıcalı eski başkan Aziz Yıldırım’ı mahkemeye verdiğini belirtti. Acun Ilıcalı’nın genel değerlendirmeleri ise şu şekilde oldu.

"Şahsıma atılmadık çamur kalmadı. Aziz Yıldırım’ı mahkemeye verdim, ona cevap vermek istemiyorum. Siz kalkıp, 'Mourinho'nun menajerine açıktan para verdiniz' derseniz Fenerbahçe'yi, Mourinho'yu ve menajerini suçlamış oluyorsunuz. Hocamız Mourinho beni aradı ve 'Bu olanlar doğru mu?' dedi. Ben de 'evet' dedim Son derece üzüldü. Daha gelmeden şu tribünlerin kucakladığı Mourinho'ya çamur atmayı başardınız. Başkan olursanız Mourinho ile nasıl çalışacaksınız?"

Acun Ilıcalı'nın konuşması gelen tepkiler nedeniyle bir süreliğine bölündü.

ACUN ILICALI: "RAKİPLERE KORKU SALALIM, BİZ EN BÜYÜĞÜZ"

Oosterwolde'ye ilgi büyük: İngilizler peşinde Oosterwolde'ye ilgi büyük: İngilizler peşinde

Acun Ilıcalı konuşmasının devamında "Birbirimize değil rakiplerimize korku salalım. Biz en büyüğüz" dedi ve "Fenerbahçe sen çok yaşa" diyerek tezahürata başladı.

Acun Ilıcalı son olarak "Başkanımız söz vermiyor ama ben veriyorum, burada dünyanın en büyük eğlencesini düzenleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Editör: Kutay Bilgin