"Ülkemizi dünya devinde temsil eden bir sporcuya haksızlık yapıyorsunuz"
Altay Bayındır'ın menajeri Sefa Seyrek oyuncusu hakkında yorumcu Serdar Ali Çelikler'in yaptığı yorumlara “Sizin ve bazı meslektaşlarınızın yersiz açıklamalarını yıllarca görmezden geldim ama artık kısa da olsa cevap vereceğim. En basit özetle, dünya futbolunun en büyük kulüplerinden birinde ülkemizi ve bayrağımızı temsil eden milli bir sporcuya haksızlık yapıyorsunuz” ifadeleriyle yanıt verdi.

Jadon Sancho'ya şok! Kadro dışı kaldı Jadon Sancho'ya şok! Kadro dışı kaldı


"Transferi bitiren Ali Koç"
Katıldığı BTV programında Altay Bayındır'ın Manchester United'a transferini değerlendiren Serdar Ali Çelikler “Ali Koç olmasa Altay Bayındır Manchester United’a transfer olamazdı. Ali Koç’un Glazer ailesiyle ilişkileri Altay’a Manchester United’ın kapısını açtı. Altay Bayındır’ın menajeri mahalleden bir arkadaşı, o mu görüşecek Glazer’larla güldürmeyin adamı. Bu transferi bitiren Ali Koç ve onun yakın ilişkileridir” dedi.

ManU 5 milyon Euro ödedi
Manchester United, Altay Bayındır'ın transferi için Fenerbahçe'ye 5 milyon Euro ödendiğini açıklamıştı. Sarı-Lacivertliler milli kaleciyi 2019'da MKE Ankaragücü'nden 1.5 milyon Euro karşılığında transfer etmişti.


Onana'ya tepkiler büyüyor gözler Altay'da
Manchester United'ın İtalyan devi Inter'den 42 milyon Euro'ya transfer ettiği Kamerunlu file bekçisi Andre Onana, Kırmızı Şeytanlar lakaplı ekibin formasını giydiği 5 lig maçında 10 gol yiyerek taraftarın büyük tepksini çekti. Yedek kaleci konumundaki Altay Bayındır'ın bu dönemde fırsat bulması olası gözüküyor.