NBA Tahminleri

Atlanta Hawks - Indiana Pacers İddaa Tahmini

Oynadığı 12 maçta 6 galibiyet 6 mağlubiyetlik bir performans sergileyen Atlanta Hawks, geçmiş senelerin aksine tabiri caizse koş koş hücumları azaltarak sete yerleşebilen bir takım kimliğine büründü. Savunmanın önemini eskiye oranla daha iyi anlamış gibiler. Capela-Sadiq Bey gibi iyi savunmacıların süreleri de yaklaşık 30 dakikayı buluyor. Indiana ise yüksek skorlu maçlar oynarken rotasyon olarak geniş bir kadro yapısına sahip. Indiana'nın oyun kimliğine bakılarak açılan 252,5 sayı baremi bu maç için çok fazla. Indiana'nın oynadığı 12 maçta 5 kez aşılabilen bu sayı baremi, Atlanta'nın hiçbir maçında aşılamadı.

Tahmin: 252.5 alt

Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini

Ligde oynadığı 13 maçta 10 galibiyet alan Philadelphia, 7 galibiyet 6 mağlubiyetlik performansa sahip olan Cleveland'ı konuk ediyor. Philadelphia, oyunun her iki tarafını da iyi oynayabilen bir takım. Özellikle Embiid'in bu sene zirve yapan form grafiği rakiplerin önlem almasını zorlaştırıyor. 2.13'lük Embiid'in karşısında bu maçta 2.08'lik Jarrett Allen olacak. Allen iyi bir savunmacı da olsa Embiid'e karşı hem boy hem de size dezavantajına sahip. NBA'in en formda takımlarından biri olan Philadelphia bu maçı kazanacaktır.

Tahmin: MS 1

Los Angeles Lakers - Utah Jazz İddaa Tahmini

Ligde oynadığı 14 maçta 8 galibiyet alan Lakers, LeBron James'in müthiş performansı sayesinde yoluna devam ediyor. Lakers oynadığı son 6 maçta 5 galibiyet aldı. Konuk Utah ise oynadığı 13 maçta sadece 4 galibiyet alabildi. Utah Clarkson ve Markkanen sayesinde skor üretiminde sıkıntı yaşamıyor fakat savunma konusunda çok zayıf bir takım. Her iki takımın da yüksek skorlara çıkmasını beklediğim bu maç için açılan 235.5 sayı baremi aşılacaktır.

Tahmin: 235.5 Üst

(23-11-2023) İddaa'da Günün Banko Maçları (23-11-2023) İddaa'da Günün Banko Maçları

Spor Depor NBA Tahminleri