İspanyol oyuncu, iyi yolda olduğunu ve herhangi bir aksilik olmazsa kortlara geri döneceğini söyledi.

Rafael Nadal geri dönüyor 

Henüz nerede ve ne zaman olduğunu bilmiyor ama 2023'ün başında yaşadığı kalça sakatlığının rehabilitasyonuna başladığından beri ilk kez geri döneceğini söyledi.

Clinica del Tenis'te doktoru Dr. Ángel Ruiz Cotorro'nun yönettiği bir etkinlikte konuşan Nadal, ATP Turu'na kesinlikle geri döneceğini söyledi.

Nadal, Marca'nın internet sitesine yaptığı açıklamada, "Size şu ana kadar söylemediğim yeni bir şey istiyorsanız, o zaman oyuna geri döneceğime içtenlikle inanıyorum" dedi. Efsane raket sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Şu ya da bu yerde mi olacağını söylemeye hazır değilim ama işlerin gidişatından memnunum. Birkaç hafta önce geri dönüp dönemeyeceğimi söyleyemeyecek durumdaydım ama ileriye doğru atılan adımlar olumlu oldu. Oynama hayalimi hiçbir zaman kaybetmedim ve artık işler doğru yönde gidiyor gibi görünüyor. Ne zaman döneceğimi öğrendiğimde bunu ilk söyleyen ben olacağım. Antrenman yapıyorum ve mutluyum. Hayatımın güzel bir dönemi. Novak Djokovic'ten daha fazla Grand Slam kazanmayacağım ama kendime yeniden keyif alma fırsatı vereceğim."

Milli tenisçi Yankı Erel, Kuveyt'te şampiyon oldu Milli tenisçi Yankı Erel, Kuveyt'te şampiyon oldu

Spor Depor Tenis Haberi