Futbol haberleri: Cardiff City'deki geleceği belirsizliğini koruyan teknik direktör Erol Bulut'un, Championship takımındaki durumunun hafta sonuna kadar netleşmesi bekleniyor.

Wales Online'ın haberine göre; Bulut ve teknik heyetinde yer alan isimler, Galler'den ayrıldı ve Almanya, Türkiye ve Yunanistan'daki ailelerinin yanına gittiler. İstanbul'a giden Türk teknik adama, Cardiff'ten bir teklif olduğu ve 49 yaşındaki çalıştırıcının önümüzdeki günlerde konuyu ailesiyle görüşerek karar vereceği öğrenildi.

Premier Lig'e yükselen ikinci takım belli oldu! Premier Lig'e yükselen ikinci takım belli oldu!

Haberde, yönetimle arasında sözleşmenin süresi konusunda pürüzler olan Erol Bulut'un uzun vadeli bir mukaveleden yana olduğu ileri sürüldü. Kulübün önümüzdeki 48 saat içinde Bulut ile iletişime geçerek görüşmeleri olumlu ya da olumsuz sonuçlandırması bekleniyor.

Bu arada bahis şirketlerine göre Erol Bulut, Liam Rosenior ile yollarını ayıran Hull City'nin başına geçecek ilk adaylar arasında yer alıyor.

Haber detayında, Bulut'un Fatih Terim'in çalıştırdığı Panathianikos ve teknik direktör arayışında olan Beşiktaş'ın da teknik direktör adayları arasında olduğu iddia edildi.

Editör: Alihan Çelik