Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi yeni sezonda gollerini atmaya devam ediyor. Tecrübeli golcü bu sezon 7 maçta 7 gol atarken 1 asist yaptı.

Dünyanın en pahalı arabası artık Mauro Icardi'nin  - 2. Foto

Saha içinde yaptıkları ile çok konuşulan Mauro Icardi, saha dışında da ilgi ile takip edilen insanlar arasında yer alıyor. Arjantinli isim bu kez aldığı araba ile gündeme geldi.

Dünyanın en pahalı arabası artık Mauro Icardi'nin  - 3. Foto

L'equipe'in haberine göre sadece 3 tane üretilen Rolls Royce'un Boat Tail modelinin birine artık Mauro Icardi sahip. Sadece 3 tane üretilen Rolls Royce Boat Tail'e multi milyarder çift Jay Z ve Beyonce'nin dışında ismi açıklanmayan ultra zengin bir aile de sahip oldu.

Dünyanın en pahalı arabası artık Mauro Icardi'nin  - 4. Foto

Dünyanın en pahalı arabası olarak bilinen Rolls Royce Boat Tail'in değeri yaklaşık 30 milyon dolar'ı buluyor. 5,8 metreden kısa bir uzunluğa sahip olan yeni dört koltuklu iki kapılı Rolls-Royce Boat Tail, şirketin İngiltere’nin Sussex bölgesindeki butik genel merkezinde yeni Coachbuild departmanı tarafından inşa edilen ilk araç olduğu belirtildi.

Olcay Demir: Saçma bir şey yaptılar Olcay Demir: Saçma bir şey yaptılar

Dünyanın en pahalı arabası artık Mauro Icardi'nin  - 5. Foto

Boat Tail’in ön konsolunda konumlandırılan saat için İsviçre’nin en köklü üreticilerinde BOVET 1822 ile çalışılmış. Biri kol diğeri araç için iki adet saatin  ön panale entegre edilmesinin 3.5 yıl sürdüğü belirtiliyor. Otomobilin kaputunun altında ise 6,75 litrelik çift turbolu V12 motor, 563 beygirlik bir güç üretiyor.

Dünyanın en pahalı arabası artık Mauro Icardi'nin  - 6. Foto

Rolls-Royce Boat Tail'ın arka tarafında bir sofra takımı, içecekler için buzdolabı, döner kokteyl masaları, açılır sandalyeler ve güneş şemsiyesi bulunuyor. Arka kapaklar açıldığında bir kanat formu oluşuyor.