Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş'ın teknik direktör listesinde yer alan Jose Mourinho’nun Fenerbahçe ile anlaşmasının ardından yönetim eleştirilerin hedefi oldu. Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

Süper Lig’in devleri Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın arasına Jose Mourinho girdi. Portekizli teknik adamla görüştüklerini açıklayan Beşiktaş yönetimi, Fenerbahçe’nin anlaşma sağlaması üzerine eleştirilerin hedefi oldu. Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 


Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Değerli Beşiktaşlılar,

Bir süredir futbol kamuoyunda tartışılan Beşiktaş'ın yeni sezondaki teknik direktörü konusuyla ilgili yanlış bilgilerin yayılmasını önlemek amacıyla bir açıklama yapma gereği ortaya çıkmıştır.

"ORTAK PAYDA BULAMADIK"

Teknik direktör çalışmalarımız kapsamında Başkanımız Sayın Hasan Arat ve transfer komitemizin de bilgisi dahilinde Jose Mourinho ile temasa geçilmiş, görüşmeler olumlu yönde ilerlemiştir. Mourinho ile futbola dair birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmuş, görüş birliğine varılmıştır. Ancak belli maddelerde ortak payda da buluşamamamız masadan kalkmamıza neden olmuştur.


Mourinho ile görüşmelerimizin bir sonuca ulaşamamasının nedeni Beşiktaş'ın âli menfaatlerini her şeyin üstünde tutmamızdır.

Wout Weghorst, Beşiktaş'ı övdü: "Orası harika" Wout Weghorst, Beşiktaş'ı övdü: "Orası harika"

Kendi şahsi kaynaklarımızı dahi Beşiktaş'ın kendi öz kaynağı olarak gören bir anlayışla, hiçbir surette elimizi taşın altına koymaktan çekinmeden çalışmaya devam edecek, hem transfer döneminde hem de 2024-25 sezonunda Beşiktaş ailemizi gururlandıracak işler yapacağız. Tüm bunları yaparken aklı selimden de uzak kalmayacak, bu süreçlerin sonunda mutlaka büyük başarılar kazanacağız.
 

Editör: Kübra Hasçalık