FUTBOL HABERLERİ: As gazesinde yer alan habere göre;  Arda Güler'in kiralanması için Bernabéu kulüp ofislerindeki kuyruk, maç günü bilet gişelerinden daha uzun olabiliyor. Getafe Başkanı Ángel Torres'in her yaz Real Madrid Genel Müdürü José Ángel Sánchez ile veya doğrudan Florentino Pérez ile yaptığı düzenli toplantılarda dile getirdiği taleplerin başında Arda Güler geliyor. 

Irkçı söylemler nedeniyle maç durdu Irkçı söylemler nedeniyle maç durdu

Greenwood'un son Lig maçının bitiminden kısa süre sonra veda etmesi resmi veda olarak algılandı. İngiliz oyuncunun Getafe'ye dönmeyeceği öne sürüldü.  Haklarının sahibi olan Manchester United'ın oyuncuyu satması ondan iyi para kazanmayı planladığı düşünülüyor. Transferinin 40 ila 50 milyon euro arasında olduğu tahmin ediliyor ki bu, Getafe'nin olanaklarından çok uzak bir miktar.

Arda Güler, Greenwood'un boşluğunu dolduracak oyuncu olarak görülüyor. Genç yoldız geçen sezon 12 maçta forma giydi ve 6 gol attı.

Arda Güler iddialarının en önemli nedenlerinden biri de Real Madrid hücum hattının çok güçlü olması ve Arda'nın ilk 11'de forma şansı bulmasının oldukça zor olması. 

Kaynak: SPOR DEPOR HABERİ