Sarı-Kırmızılılar, bir süredir İspanyol futbolunun simge isimlerinden biri olan Sergio Ramos’la görüşme halinde... 37 yaşındaki stoperi kadrosuna katmak için temaslarda bulunan Aslan, ilk olarak kapıyı 15 milyon Euro’dan açan oyuncuyu, son yapılan pazarlıklarla 10 milyon Euro seviyesine ikna etti.

Galatasarayın Sergio Ramos transferinde son saatler Resmi açıklama bekleniyor...

Temasları titizlikle yöneten idareciler, büyük ölçüde anlaşmaya vardıkları futbolcuyu saatler içinde resmen açıklamayı hedefliyor. Ramos’la 1 artı 1 senelik kontrat imzalanması bekleniyor.

ARAPLARDAN TEKLİF ALDI AMA...

ARAPLARDAN TEKLİF ALDI AMA... 

Arap Yarımadası’ndan ekstrem teklifler almasına rağmen kariyerini Avrupa’da noktalamayı planlayan Ramos’la, Beşiktaş da ilgilenmişti. Ancak Siyah-Beyazlılar, sonrasında bu transferde geri adım atmıştı.

​​​​​​​

AVRUPADA PENCERE KAPANIYOR

AVRUPA'DA PENCERE KAPANIYOR! 

Ramos’la Avrupa’dan ilgilenen başka kulüpler olsa da başarılı futbolcunun istediği seviyede teklifler gelmeyince Aslan, transferde iddialı konuma gelmişti. Avrupa’da transfer döneminin resmi olarak bitmesine kısıtlı süre kala Ramos’un Sarı-Kırmızılılar’ın yıldızlarla dolu kadrosuna katılması bekleniyor.

Galatasarayın Sergio Ramos transferinde son saatler Resmi açıklama bekleniyor...

İspanya’da Sevilla ile profesyonel olan Sergio Ramos ardından gittiği Real Madrid’de efsaneler arasına girmişti. İspanyol devinde tam 16 sezon forma giyen yıldız futbolcu, ardından da iki sezon Paris Saint Germain’de görev yapıp sonrasında boşa çıkmıştı.

​​​​​​​

UÇAK PAYLAŞIMI HEYECAN YARATTI

Okan Buruk: Mutlu değiliz ama bir puan almak önemli Okan Buruk: Mutlu değiliz ama bir puan almak önemli

UÇAK PAYLAŞIMI HEYECAN YARATTI 

Sarı- Kırmızılı taraftarlar, Sergio Ramos’un sosyal medya hesaplarını yakından takip ediyor. Dünyaca ünlü stoperin dün yapmış olduğu paylaşım, Sarı-Kırmızılılar’ı heyecanlandırdı. Deneyimli isim, Instagram hesabından uçakta olduğunu gösteren bir paylaşım yaptı. Bu görüntü sonrasında sosyal medyada, ‘Ramos, Galatasaray için yola çıktı’ yorumları yapıldı. İspanyol futbolcunun uçaktaki videosu, sosyal medyada birçok kez paylaşıldı.